Kompleksowe wsparcie geodezyjne prywatnego inwestora

Kompleksowe wsparcie inwestora prywatnego

W procesie budowy domu (przyłącza) na poszczególnych jego etapach niezbędne jest wykonanie określonych usług geodezyjnych. W ich skład wchodzą prace takie jak mapy do celów projektowych, wyznaczenie obiektu na gruncie i jego inwentaryzacja powykonawcza.

Usługi te wykonujemy szybko i solidnie a przede wszystkim kompleksowo za czym idzie korzystniejsza cena. Współpracujemy z profesjonalistami z zakresu projektowania, budownictwa, pośrednictwa nieruchomościami, zarządzania nimi a także wyceną. Wybierając naszą firmę stawiasz na oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Kompleksowe wsparcie geodezyjne prywatnego inwestora

W procesie budowy domu (przyłącza) na poszczególnych jego etapach niezbędne jest wykonanie określonych usług geodezyjnych. W ich skład wchodzą prace takie jak mapy do celów projektowych, wyznaczenie obiektu na gruncie...

Czytaj więcej

Kompleksowa obsługa w zakresie geodezji prawnej

Do niniejszego działu zaliczamy wszelkiego typu rozgraniczenia, ustalenia granic, regulację stanów prawnych nieruchomości, doprowadzenie do zgodności ksiąg wieczystych z ewidencją gruntów i budynków itp. itd...

Czytaj więcej

Prace nietypowe

Świadczymy usługi nietypowe, na specjalne życzenie i określoną przez klienta specyfikacją. Wykonujemy pomiary ogródków działkowych, mas ziemnych i wszystkiego innego co da się zmierzyć posiadanym sprzętem. Jeżeli nie wiesz czy świadczymy daną usługę – zadzwoń i zapytaj!

Czytaj więcej