Kompleksowa obsługa w zakresie geodezji prawnej

2. Kompleksowa obsługa w zakresie geodezji prawnej

Do niniejszego działu zaliczamy wszelkiego typu rozgraniczenia, ustalenia granic, regulację stanów prawnych nieruchomości, doprowadzenie do zgodności ksiąg wieczystych z ewidencją gruntów i budynków itp. itd. W naszej firmie, niniejszymi pracami zajmują się profesjonaliści z wieloletnim stażem – współpracujemy również z prawnikami.

Kompleksowość naszych usług w tym zakresie polega nie tylko na pisaniu wniosków w Twoim imieniu i załatwianiu spraw w urzędach. Jeżeli nie masz czasu na wycieczki po urzędach, mieszkasz daleko czy nawet za granicą, możesz udzielić nam stosownego pełnomocnictwa a Twój udział w procesie będzie ograniczony jedynie do wydawania poleceń. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów!

 

Kompleksowe wsparcie geodezyjne prywatnego inwestora

W procesie budowy domu (przyłącza) na poszczególnych jego etapach niezbędne jest wykonanie określonych usług geodezyjnych. W ich skład wchodzą prace takie jak mapy do celów projektowych, wyznaczenie obiektu na gruncie...

Czytaj więcej

Kompleksowa obsługa w zakresie geodezji prawnej

Do niniejszego działu zaliczamy wszelkiego typu rozgraniczenia, ustalenia granic, regulację stanów prawnych nieruchomości, doprowadzenie do zgodności ksiąg wieczystych z ewidencją gruntów i budynków itp. itd...

Czytaj więcej

Prace nietypowe

Świadczymy usługi nietypowe, na specjalne życzenie i określoną przez klienta specyfikacją. Wykonujemy pomiary ogródków działkowych, mas ziemnych i wszystkiego innego co da się zmierzyć posiadanym sprzętem. Jeżeli nie wiesz czy świadczymy daną usługę – zadzwoń i zapytaj!

Czytaj więcej